Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 591

Pomógł: 44 razy

PostWysłany: Sob 12:18, 24 Paź 2009    Temat postu:

Jak dla mnie Gołota ma szanse tylko wtedy, jesli zada jakiś przypadkowy, nokautujący cios w pierwszysch 2-3 rundach. Później raczeja nie bedzie mial zadnych szans z dużo młodszym i bardziej wytrzymałym Adamkiem Razz

fedrus
.

Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2518

PostWysłany: Sob 12:22, 24 Paź 2009    Temat postu:

Pozostaje też kwestia tego czy będzie mu się chciało, bo niby dlaczego miałoby mu się chcieć?

roll

Posty: 591

PostWysłany: Sob 12:26, 24 Paź 2009    Temat postu:

fedrus napisał:

Jasli nawet zechce mu sie chciec to jednak oberwac po buźce w wieku czterdziestu paru lat to co innego niz oberwac przed trzydziestką ....spuchnie zobaczysz Razz

PostWysłany: Sob 16:54, 24 Paź 2009    Temat postu:

Bełchatów po fatalnym starcie chyba nam sie rozkręca, a Korona na Łazienkowskiej w 30minucie 2:0
oj Legio, Legio ... gdzie Ty do jewropy Shame on you

Ostatnio zmieniony przez roll dnia Sob 16:55, 24 Paź 2009, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 17:25, 24 Paź 2009    Temat postu:

Fajnie, że sędzia gwizdnął w końcówce karnego dla Bełchatowa bo miałbyś trzy punkty Dancing
Na Legii remis, sierota Grzelak wyrównał.

roll

Posty: 591

PostWysłany: Sob 17:31, 24 Paź 2009    Temat postu:

I co pierdoło sie cieszysz z cudzego nieszczescia Razz
Gdybym tylko wstrzelił sie w dokładne wyniki to juz po Tobie bo trafionych zwycięzcow to chyba mam wiecej

PostWysłany: Sob 19:19, 24 Paź 2009    Temat postu:

5:2, nawet Mięciel strzelił dwie brameczki. Apro trafił Wisłę.

fedrus
.

Posty: 2518

PostWysłany: Sob 21:52, 24 Paź 2009    Temat postu:

Trochę bez sensu są te typy, szczególnie gładka wygrana Śląska, ale co tam, mam z czego tracić [link widoczny dla zalogowanych]

PostWysłany: Sob 23:33, 24 Paź 2009    Temat postu:

mecz był dość wyrównany pierwsza minuta pierwsza bramka dla Koronki - zwyrol pokiełbasił wynik - bo onet się walnął - po pierwszej połowie jednobramkowa przewaga Legionistów - strata do obronienia Smilei do tego momentu ok - nie wnikam za co te czerwienie ale kurwa w jakim meczu dostał ktoś 2 czerwienie ? Pewnie tylko Apro pamięta Mr. Green oglądałam ten mecz byli w stanie ograć te warszawskie duperele - i wyżsi to zauważyli po cholerę na hama dyktować karniaka w ostatniej minucie i drżeć o wynik i,statystyki skoro w środku meczu można sobie już teatr urządzić Smile

ale gówno- Korona i tak strzeliła w dziewiątkę na łazienkowskiej duperelom

ta gówniana korupcja mnie rozwala - bo jak takie kielecki buraki mogą wygrać z stołeczną elitą ? nie mogą wiec trzeba temu zapobiec :(wszyscy sa korupcyjni ale komu sie klub najbardziej rozwala - zadeptano wszystko a robale sie podnoszą i znów deptaja robala - ale ten robal wstanie !!!!!

w dupie mam że przegrali nie nastawiałam się na wygraną - ale panowie nie daje się nikomu za byle gówno dwóch czerwieni Smile- Choto powinien zejść w pierwszych minutach a grał do konca Smile

fedrus
.

Posty: 2518

PostWysłany: Sob 23:55, 24 Paź 2009    Temat postu:

anka napisał:
nie wnikam za co te czerwienie ale kurwa w jakim meczu dostał ktoś 2 czerwienie ?

We wtorek, w Lidze Mistrzów Bayern Monachium w meczu z Bordeaux. W Ekstraklasie trzeba byłoby sięgnąć dużo dalej pamięcią.

fedrus
.

Posty: 2518

PostWysłany: Sob 23:59, 24 Paź 2009    Temat postu:

roll napisał:

Żałuję, że zobaczyłem. Żal było patrzeć, ta walka, jak i kilka poprzednich w wykonaniu Gołoty to najlepszy dowód na to, że niektórzy nie widzą kiedy ze sceny zejść.

anka

Posty: 261

PostWysłany: Nie 9:00, 25 Paź 2009    Temat postu:

zrozumiałabym gdyby te kartki były za faule ,ale za dyskusje ? w co 2 meczu piłkarze dyskutują i co najwyżej żółć oglądają . Korona grała dobrze i do pewnego momentu ten mecz był naprawdę wart oglądania ehh szkoda gadać .

fedrus
.

Posty: 2518

PostWysłany: Nie 10:12, 25 Paź 2009    Temat postu:

Lamentujesz bo dotknęło to Korony, dyskusja tego rodzaju jak ta po mistrzostwach Europy i karnym, który przeciwko nam odgwizdał Webb. Wszyscy się ciągną w polu karnym za koszulki i nie gwiżdżą, nasz pociągnął i akurat gwizdnęli. Bywa. Skorża też mógł się tłumaczyć, że wszyscy trenerzy krzyczą na sędziów a tylko jego wywali.

anka

Posty: 261

PostWysłany: Nie 10:19, 25 Paź 2009    Temat postu:

ty byś sie uśmiechał i cieszył gdyby twoich Łodzian tak w trąbę zrobiono ?Na Lechu przegrali zasłużenie bo nic nie pokazywali i przyjęłam to spokojnie - ale kiedy meczyk wyrównany to najlepiej go spieprzyć .

roll

Posty: 591

PostWysłany: Nie 10:26, 25 Paź 2009    Temat postu:

Lement lementem ale nie jednokrotnie w nawet najnowszej historii ekstraklasy dochodzi/ło do wypaczania wyniku meczu, wcale sie nie dziewie ze Anka ma żal. Wkurw człowieka bierze widząc cyrk na murawie , cóż zrobic ? Głowa do góry, meczu nie cofniemy ale trzeba pisac, piętnowac to kurestwo które jak nowotwór toczy polską piłkę.
Akcja "znicz" chyba srednio sie powiodła ale to organizatorzy chyba się zapędzili , natomiast co do listu otwartego do Fify jestem jak najbardziej za , ktoś powinien nam pomóc w napisaniu nowej kawy w hisori przeciez "naszego" footballu.

TAK CZY NIE ! ? KURNA !

Ostatnio zmieniony przez roll dnia Nie 10:37, 25 Paź 2009, w całości zmieniany 1 raz
fedrus
.

Posty: 2518

PostWysłany: Nie 10:32, 25 Paź 2009    Temat postu:

Ciężko powiedzieć, nie widziałem meczu, ale za pyskówki zawodnicy często dostają kartki, z trybun czy fotela przed tv ciężko ocenić sytuację. Z jednym się zgadzam strzelić bramkę na Łazienkowskiej grając w dziewięciu to spora sztuka.

roll

Posty: 591

PostWysłany: Nie 10:36, 25 Paź 2009    Temat postu:

Staszewski jakiś czas temy podjął temet Andriu Arrow Up
wtedy to była sportowa złosc , a teraz nie wieszał bym psów na Gołocie , którz z nas nie chciał by zarobic i to całkiem przyzwoicie ....a ze boksowanie to to co Andrzej umie najlepiej , nic dziwnego ze wykorzystuje tą umiejętnosc poki jeszcze moze .

fedrus
.

Posty: 2518

PostWysłany: Nie 10:43, 25 Paź 2009    Temat postu:

Rollek mecze były, są i będą wypaczane. Gra jest dużo szybsza a sędzia nadal jeden, wg. mnie jeśli pomyłki są zwykłymi ludzkimi pomyłkami, bo sędzia był zasłonięty, bo liniowy źle ocenił spalonego, bo symulant w polu karnym nabrał sędziego to trudno, to jest wkalkulowany w ten sport, raz gwizdną przeciwko Tobie, innym razem na Twoją korzyść.

A Andrzej już nie bardzo może, w tym problem, że widzą to wszyscy poza samym Andrzejem.
e: Widziałeś po walce wywiad z Adamkiem? Pięć rund w ringu z Gołotą a facet wyglądał jak nowo narodzony, przypomnij sobie jak potrafił wyglądać Michalczewski po wygranych walkach, które toczył w niższej kategorii wagowej.

Ostatnio zmieniony przez fedrus dnia Nie 10:45, 25 Paź 2009, w całości zmieniany 1 raz
roll

Posty: 591

PostWysłany: Nie 10:47, 25 Paź 2009    Temat postu:

Ferdek pomyłki to wisienka na piłkarskim torcie, ale planowane pomyłki to troche nie ten teges Razz
A Andrzej hmmmm
oglądałeś ? ja tez !
znaczy sie poki co jednak znajduje publicznosc , po druie primo nadstawia swojego pyska a nie mojego wiec wszystko jak dla mnie jest ok.

roll

Posty: 591

PostWysłany: Nie 10:50, 25 Paź 2009    Temat postu:

Ferdek i dlatego od Adamka a wczesniej Michalczewskiego oczekiwałem pasa mistrza. Od Andrzeja w tym momencie kariery to własciwie oprócz fajnych 3 minutowych wstawek miedzy reklamami to nie oczekuje zbyt wiele

fedrus
.

Posty: 2518

PostWysłany: Nie 10:52, 25 Paź 2009    Temat postu:

No tak, z tym, że ja naiwny jestem, wierzę, że teraz już nikt nie robi takich przekrętów, jak w pamiętnym finale PP pomiędzy Amiką a Aluminium Konin.

Walkę obejrzeliśmy, ale czy obejrzymy następną?

I pewnie takowej nie bedzie Razz
Magia nazwiska Gołota przestaje działac, a Adamek poprostu przy zmianie kategorii wagowej potrzebował sprawdzenia sie na tle doświadczonego ale jednak niegroźnego rywala.

anka

Posty: 261

PostWysłany: Nie 11:07, 25 Paź 2009    Temat postu:

Ja mogę być nie obiektywna ale recenzje w prasie sa obiektywne i mówią pierwsza połowa wyrównana szli łeb w łeb aż się miło oglądało świetny futbol , nie żadna tam kopanina tylko super ofensywna gra -długie podania naprawdę fantastik - ale kiedy po przerwie dalej tak było i warszawiakom groziła wizja remisu a nawet porażki wtedy wkroczył sędzia ok Gajtek dostał dwei żółcie jedna zasłużenie z druga bym polemizowała (jeszcze po meczu zastanawialiśmy za co ja dostał )ale po minucie kolejna czerwień za dyskusje ?to jest kurewstwo - Legioniści również mieli swoje 5 minut - tylko że tam nikomu nie wręczono czerwieni .

taki sędzia nie może sie postawić , bo jak nie wykona polecenia z góry to pozostanie mu sędziowanie w okręgówkach .

szkoda mi sobie języka strzępić

anka

Posty: 261

PostWysłany: Nie 11:08, 25 Paź 2009    Temat postu:

Ja boksu nie znoszę - ale ziomala z Kielc oglądałam - ten na szczęście dał rade Smile

fedrus
.

Posty: 2518

PostWysłany: Nie 11:13, 25 Paź 2009    Temat postu:

Obejrzę Ligę +, ciekawe co powiedzą w kontrowersjach.

fedrus
.

Posty: 2518

PostWysłany: Nie 21:02, 25 Paź 2009    Temat postu:

Kolejka zakończona, Apro tym razem najlepszy. Lech krótko nacieszył się wygraną z Wisłą i odrobieniem trzech punktów. Dziś remis i strata do lidera wzrosła do 10 oczek.

A w drugiej lidze Widzew - Znicz 7:0 !!! Applause Do tego dwa razy poprzeczka, dwucyfrówka mogła być spokojnie.

roll

Posty: 591

PostWysłany: Nie 23:29, 25 Paź 2009    Temat postu:

Wlasnie widzialem skrot Legia-Korona. Autentycznie tem mecz jakis lewy byl, nie dosc ze nie pokazano za co te czerwone kartki, to komentatorzy jakos dziwnie przemilczeli temat, koncentrujac uwage na tym co krzyczeli kibice w trakcie zmian meczowych. Druga sprawa "szybka pilka" to najslabszy program o ekstraklasie od lat!

fedrus
.

Posty: 2518

PostWysłany: Pon 14:50, 26 Paź 2009    Temat postu:

Nic nie obejrzałem, poczytałem dziś PS i futbol news. O ile kartka dla Gajtkowskiego była dyskusyjna to Vuko zarobił ją całkiem słusznie, zresztą przepraszał w wywiadach za swoje zachowanie.

PostWysłany: Śro 9:46, 28 Paź 2009    Temat postu:

nie przekonasz mnie - nie daje się dwóch kartek za dyskusje - bo są jeszcze żółte :)Cofając się podobne sceny są od lat na meczu z legią .